Centrum Medyczne Karpacz

ODDZIAŁY SZPITALNE, PORADNIE
ul. Myśliwska 13

883 358 135
883 358 138

ODDZIAŁY REHABILITACYJNE
Świetlana Góra
ul. Sanatoryjna 1

 883 358 177

KONTAKT


kontakt@cmkarpacz.pl

ZARZĄD

Prezes Zarządu
Marzena Burnos-Gąszczyk
tel. 883 358 121, fax. 75 76 16 374
email:  sekretariat@cmkarpacz.pl

Wiceprezes Zarządu
prof. nadzw. dr hab. med. Tadeusz Latoś
tel./fax.  75 76 16 374
email: t.latos@cmkarpacz.pl

Sekretariat  Zarządu
Anna Cybulska
tel. 883 358 121, fax. 75 76 16 374
email: sekretariat@cmkarpacz.pl

 

ADMINISTRACJA


Godziny pracy administracji
Poniedziałek - Piątek godz. 7:30 - 15:00


 

Dyrektor ds. Medycznych
dr n.med. Grzegorz Gaszczyk
tel. 601 505 327
email:  g.gaszczyk@cmkarpacz.pl

Naczelna Pielęgniarka
Anna Bogusz
tel. 883 358 188
email: a.bogusz@cmkarpacz.pl

Główna Księgowa
Janina Krzyżanowska
tel. 883 358 156
email: j.krzyzanowska@cmkarpacz.pl

Pełnomocnik ds. Jakości
Małgorzata Gniecka –Chwałko
tel. 882 097 959
email: m.gniecka@cmkarpacz.pl

Specjalista ds. LEAN
Renata Polaczek
tel. 883 358 127
email: r.polaczek@cmkarpacz.pl

Specjalista ds. pracowniczych
Jolanta Ogiela
tel. 883 358 159
email: j.ogiela@cmkarpacz.pl

Kierownik Działu Marketingu
Patrycja Gurazda
tel. 882 097 962
email: p.gurazda@cmkarpacz.pl

Kierownik Działu Gospodarczo – Technicznego
Grzegorz Sobków
tel. 605 268 468
email: g.sobkow@cmkarpacz.pl

Specjalista ds. Informatyki
Piotr Szuszniak
tel. 883 358 149
email: p.szuszniak@cmkarpacz.pl

Specjalista ds. rozliczeń z NFZ  
Monika Pakosz
tel. 883 358 143
email: m.pakosz@cmkarpacz.pl

Referent ds. rozliczeń i pozyskiwania funduszy
Anna Pielech
tel. 883 358 143
email: a.pielech@cmkarpacz.pl

Specjalista ds. controllingu
Ewelina Dmytruk - Kliczkowska
tel. 883 358 157
email: e.dmytruk-kliczkowska@cmkarpacz.pl

Dział Księgowości
Krzysztof Zwarycz
tel. 883 358 157
email: k.zwarycz@cmkarpacz.pl

Dział Księgowości - Płace
Danuta Ryska
tel. 883 358 159
email: d.ryska@cmkarpacz.pl

Dział Księgowości - Kasa
Wiesława Iwasiuk
tel. 883 358 162
email: w.iwasiuk@cmkarpacz.pl

Dyrektor Niepublicznej Specjalnej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum
Małgorzata Leniewicz
tel. 883 358 147
email: m.leniewicz@cmkarpacz.pl

 

dzs

Nasi partnerzy

                   inter blue cmyk pos-nowe                        

                      compensa                             

ptwm       tuiteraz      logo Sport Support POZIOM     logo png

 

 

CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

UWAGA: Strona www.cmkarpacz.pl wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Używając serwisu należącego do Centrum Medycznego Karpacz S.A. wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na używanie przez nas cookies, powinieneś je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

CMK RGB bez tła

Nasze certyfikaty

Certyfikat ISO 9001

 

Certyfikat Akredytacyjny

 

  



logo na stronę