Sudecki Dom Seniora Słoneczna Polana

Dom spokojnej starości “Słoneczna Polana” w Szklarskiej Porębie jest miejscem wyjątkowym.  Starannie dobraliśmy personel zajmujący się opieką nad osobami starszymi. Nasz zespół tworzą doświadczone i wykwalifikowane pielęgniarki i opiekunowie dbający o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo Mieszkańców. Sudecki Dom Seniora “Słoneczna Polana” to miejsce,w którym życzliwość i rodzinna atmosfera to standard. Wiemy, iż opieka nad osobami starszymi wymaga gruntownego przygotowania i stałej gotowości pomocy, dlatego staramy się stale podnosić kwalifikacje naszego personelu. Wierzymy, że warunki, jakie stworzyliśmy sprawią, że dla naszych Mieszkańców „Słoneczna Polana” stanie się prawdziwym domem. Naszą misją jest stworzenie serdecznej i rodzinnej atmosfery.

Dom Seniora "Słoneczna Polna"

Budynek 3-kondygnacyjny pozbawiony barier architektonicznych, wyposażony w windę oraz bezpieczne i przestronne korytarze przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. W naszym Domu znajduje się profesjonalna sala rehabilitacyjna, pokój kąpielowy z wanną dla osób niepełnosprawnych, w pełni wyposażone aneksy kuchenne oraz sala kominkowa – wyjątkowe miejsce spotkań naszych mieszkańców. W naszym Domu Spokojnej Starości posiadamy 45 miejsc pobytowych.

Pokoje

Oferujemy komfortowe i bardzo przestronne pokoje jedno i dwuosobowe, funkcjonalnie urządzone, wyposażone w instalację przywoławczą, TV, telefon. Każdy pokój posiada łazienkę przystosowaną dla osób z dysfunkcją narządu ruchu.

Personel w Domu Seniora

Opiekę w Sudeckim Domu Seniora „Słoneczna Polana” sprawuje wykwalifikowany zespół składający się z pielęgniarek, opiekunów, rehabilitanta, animatora kultury, psychologa i psychiatrę. Nasi mieszkańcy otoczeni są opieką lekarza świadczoną w ramach NFZ.

Kontakt

Sudecki Dom Seniora „Słoneczna Polana” w Szklarskiej Porębie

ul. Franciszkańska 30, 58-580 Szklarska Poręba

Tel. kontaktowy.: +48 883 358 128,  + 48 883 358 125 - w godz. 08:00 – 15:30 (od poniedziałku do piątku)

Strona internetowa: https://www.domslonecznapolana.pl/