Pobyty zdrowotne

Zdrowie- pierwsza rzecz, której życzymy zarówno sobie, jak i naszym bliskim. To stan dobrostanu, który możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy zadbamy o wszystkie jego aspekty, od fizycznego, po psychiczny.

W Centrum Medycznym Karpacz poszerzamy naszą ofertę o pobyty zdrowotne. Oferujemy pakiety wzmacniające odporność, relaksacyjne i regenerujące.

Do dyspozycji Gości oddajemy łącznie 14 komfortowych pokoi o standardzie hotelowym.

  • Pokój 1-os z łazienką o łącznej powierzchni 18 m. Na wyposażeniu pokoju: łóżko pojedyncze 90 cm, TV, ręcznik, szlafrok, mini aneks kuchenny z lodówką i czajnikiem. 
  • Pokój 2-os z łazienką o łącznej powierzchni 25 m.  Na wyposażeniu pokoju: łóżko małżeńskie 160 cm, TV, ręczniki, szlafroki, mini aneks kuchenny z lodówką i czajnikiem. Cześć pokoi dodatkowo posiada wersalkę 2-os.
  • Apartament dwupokojowy z łazienką o łącznej powierzchni 45 m. Apartament składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim 160 cm oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Na wyposażeniu pokoju dziennego rozkładany narożnik 2-os, TV, aneks kuchenny z lodówką, zmywarką, czajnikiem i płytą indukcyjną. W łazience dostępne ręczniki i szlafrok.

https://www.cmkarpacz.pl/dla-pacjenta/galeria/album/15-pokoje-cmk

Kontakt i rezerwacja:

Karpacz, ul. Myśliwska 13
Tel. kontaktowy: 882 097 962, 603 300 662 (pon. - pt. od 8:00 do 15:30)
e-mail: p.zbikowska@cmkarpacz.pl