Poradnia Otolaryngologiczna

Poradnia laryngologiczna świadczy usługi w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu otolaryngologii z wykorzystaniem nowoczesnych procedur diagnostycznych. Świadczenia wykonywane są na rzecz pacjentów przyjmowanych w trybie ambulatoryjnym oraz hospitalizowanych w oddziałach naszego szpitala.

Poradnia specjalizuje się szczególnie w diagnostyce i leczeniu dzieci i dorosłych z przewlekłymi chorobami zapalnymi dróg oddechowych w przebiegu mukowiscydozy, chorób alergicznych i innych.

Zakres działania

  • diagnostyka i leczenie w zakresie schorzeń górnych dróg oddechowych: nosa, zatok obocznych, gardła, krtani, a także uszu, szyi
  • usuwanie ciał obcych z nosa, uszu i gardła,
  • badania audiometryczne i akumetryczne słuchu,
  • dobór aparatów słuchowych,
  • badania profilaktyczne nauczycieli, kierowców i pracowników narażonych na nadmierny hałas, zapylenie, kontakt ze środkami chemicznymi, pracujących na wysokościach.

Rejestracji do poradni laryngologicznej można dokonać osobiście lub telefonicznie. Porady udzielane są w ramach umowy z NFZ, prywatnych ubezpieczeń oraz odpłatnie. Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do udzielenia świadczenia.

Kontakt i rejestracja

Poradnie Karpacz - Zarzecze

ul. Myśliwska 13, 58-540 Karpacz
Tel. kontaktowy: 883 358 138, 883 358 135

Rejestracja od poniedziałku do niedzieli w godz.: 07:00 - 19:00

Lekarze przyjmujący w Poradni Otolaryngologicznej na Zarzeczu:
lek. med. Wojciech Kwiatek - specjalista laryngolog